Sarmacja Wiki to encyklopedia tworzona przez komunistów za pieniądze monarchofaszystów. Krzepko, nie?

Avril von Levengothon

Z Sarmacja Wiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
Avril von Levengothon
Puste zdjecie.gif
ID KS: A7169
Urodzony 30 maja 2006, Grodzisk, Sarmacja
Zamieszkały Wielkie Oczy,
Księstwo Sarmacji
Narodowość sarmacka
Znany również jako AvL, PornoBot,
Najważniejsza funkcja Podklanclerzy, Minister, Senator, Poseł
Strona w Złotej Wolności


Hrabia Purpurowego Wichru
Herb Jasienczyk.gif
Tytuły hrabia
Lenna Purpurowy Wicher
Liczba wsi lennych 30


Avril Francoise Le Blanc de La Vallire Armand du Plessis von Levengothon-Iwanowicz-Sokołowicz-Lichtenstein - obywatel i arystokrata sarmacki.


O Avrilu

Życiorys

Pierwsza Mikronacja - Dreamland

Druga Mikronacja - Scholandia

Grób w Dolii i Ferii

Śmierć Pierwsza

Drugą mikronacją Avrila była Scholandia. Osiadł on w niej zaraz po burzliwych czasach w Dreamlandzie około 14 czerwca 2005. Niestety nie zadomowił się tu zbyt długo. Jako iż był to okres wakacyjny Avril wyjechał na tak zwane realne wakacje do ciepłych krajów. W związku z jego wszechobecną biedą nie mógł sobie pozwolić na wykupienie wycieczki turystycznej/systemowej (aby nie tracić zdrowia) co spowodowało iż wylądował na intensywnej terapii w Scholandzkim Szpitalu. 20 lipca 2005 pozwał państwo Scholandzkie o nieinteligencję ich systemów informatycznych. Osoby biedne były marginesem systemowym. Z perspektywy czasu zdał sobie sprawę jakim był wtedy szczylem (chociaż nadal uważa że wycieczki były głupotą), chociaż styl jego wypowiedzi i ilość popełnianych błędów nadal pozostała taka sama :P. Wyjazd ten i brak pieniędzy na opłacenie szpitala doprowadził do śmierci Avrila. Pochowany został na cmentarzu w Dolii i Faerii 28 września 2005.

Śmierć Druga

Po jakimś czasie powrócił jednak ponownie do Scholandii w wyniku złego przyjęcia na Liście dyskusyjnej Księstwa Sarmacji. Zdał egzaminy w Liceum Królewskim i uzyskał obywatelstwo Scholandii. Swój czas i wysiłek poświęcił pracy na rzecz miasta Elfidias. Jednym z pierwszych jego projektów informatycznych było stworzenie strony ogrodów miejskich. Niestety pomysł został przez miasto ukradziony, czego wynikiem była identyczna strona z tą samą zawartością. Avril nie pozostał bierny temu karygodnemu czynowi. 19 lutego 2006 pozwał miasto o kradzież mienia. Sprawa zostala jednak rozwiązana polubownie i pozew został wycofany. Dalsza część życia Avrila w Scholandii owiana jest tajemnicą i niewiedzą samego zainteresowanego. Wiadomo jednak iż po pewnym czasie przeniósł się do Elderlandu.


Trzecia Mikronacja - Elderland

Czwarta Mikronacja - Sarmacja

Sprawowane Funkcje

Odznaczenia